Strešný systém

RubberCover™ EPDM

Firestone RubberCover™ EPDM je vysokokvalitný hydroizolačný strešný systém pre ploché strechy rezidenčných stavieb. Používa sa na hydroizoláciu novej alebo rekonštrukciu pôvodnej plochej strechy.
Na správnu montáž systému RubberCover™ EPDM je potrebné len malé množstvo príslušenstva. Máme ich všetky v ponuke a veľmi ľahko sa používajú.

So životnosťou viac ako 50 rokov patrí medzi najtrvácnejšie strešné systémy na trhu.

Na aké strechy
sa používa?

Firestone RubberCover™ EPDM je hydroizolačný systém pre všetky ploché strechy menších rezidenčných stavieb.

Aké sú výhody?

– extrémne dlhá životnosť
– rýchla a ľahká inštalácia
– vysoká flexibilita a predĺženie
– inštalácia bez plameňa
– ľahká váha

Popis systému

Firestone RubberCover EPDM je hydroizolačná fólia vhodná na izolácie plochých striech na obytných budovách, modulárny stavbách, verandách, prístreškoch, prístavbách, garážach, previsoch striech, záhradných domčekoch, balkónoch, odkvapoch atď.

Systémom Firestone RubberCover™ EPDM zabezpečíte svojmu domovu bezpečné riešenie na desiatky rokov.

Firestone RubberCover EPDM je ľahká, flexibilná membrána, ľahko sa s ňou pracuje a umožňuje rýchlu montáž. Dodáva sa vo veľkých paneloch, ktoré dokážu pokryť väčšinu striech v jednom kuse bez akéhokoľvek spoja.

Na báze syntetickej gumovej membrány EPDM so životnosťou viac ako 50 rokov je jedným z najodolnejších a najtrvácnejších strešných systémov na trhu.

Firestone RubberCover EPDM je ideálna voľba tak na nové strechy ako aj rekonštrukcie. Použitím kontaktného lepidla ponúka ideálne a hlavne bezpečné riešenie pri priamej aplikácii na rôzne podklady.

Je vhodná aj pri rekonštrukciách afaltových/bitúmenových krytín, kde sa membrána jednoducho nalepí na existujúcu strešnú krytinu. Pri priamej aplikácii na drevené podklady, alebo OSB dosky máme k dispozícii lepidlo na vodnej báze, ktoré ponúka jednostrannú aplikáciu len na podklad.

Príslušenstvo
a náradie

Spoločnosť Firestone ako líder v oblasti strešných systémov EPDM dodáva kompletný sortiment príslušenstva RubberCover EPDM, ktoré spĺňa požiadavky rôznych strešných aplikácií a druhov montáže.

Inštalácia

Hydroizolácia vašej strechy fóliou RubberCover EPDM nikdy nebola jednoduchšia.
Pomocou našich inštalačných videí si dokážete jednoduché stavby zrealizovať aj sami.

Firestone RubberCover EPDM si nevyžaduje použitie plameňa a umožňuje rýchlu inštaláciu bez nutnosti použitia špeciálneho náradia. Membrána sa jednoducho prilepí na podklad kontaktným lepidlom alebo lepidlom na vodnej báze.

Naviac ponúkame širokú škálu technickej podpory od samotného návrhu až po technickú asistenciu počas realizácie projektov. Naši technici naviac vykonávajú inšpekcie alebo ponúkajú školenia aj priamo na mieste stavby.
Inštalačným firmám spoločnosť Firestone ponúka praktické školiace programy vo svojom tréningovom centre v Bratislave.
Cieľom týchto programov je vzdelávanie inštalačných firiem vo všetkých aspektoch úspešnej a kvalitnej inštalácie strešných systémov.

Školenia

Technické semináre a školenia zabezpečujú
správny návrh systémového riešenia a kvalitnú
inštaláciu. Trvalý strešný systém nie je
podmienený iba vysoko kvalitnými
materiálmi, ale aj primerane
spracovaným dizajnom a
správnou inštaláciou.

Galéria

Pozrite sa na príklady použitia RubberCover EPDM sady na hydroizoláciu plochých striech