Malé stavby
rodinných domov

RubberCover™ EPDM

Strešný systém Firestone RubberCoverTM EPDM je určený tak na rodinné domy ako aj malé stavby ako sú verandy, prístrešky, prístavby, garáže, balkóny a záhradné domčeky.

Sú to typy stavieb, ktoré si jednoducho dokážete zaizolovať aj sami. Stačí si pozrieť naše inštalačné videá, prípadne s našou pomocou to ľahko zvládnete.

Montáž systému RubberCoverTM EPDM si nevyžaduje použitie plameňa a umožňuje rýchlu inštaláciu bez potreby špeciálneho náradia. Fólia sa jednoducho prilepí na podklad buď kontaktným lepidlom, alebo v prípade dreveného podkladu ako napr. OSB dosky je možná aplikácia aj lepidlom na vodnej báze.

Fólia RubberCoverTM EPDM je ľahká, flexibilná, ľahko sa s ňou pracuje a umožňuje rýchlu montáž. Dodáva sa vo veľkých plachtách, ktoré dokážu pokryť väčšinu striech v jednom kuse bez akéhokoľvek spoja. Membránu RubberCoverTM EPDM Vám vieme narezať na mieru, čím sa minimalizuje prebytočný odpad. Za predpokladu, že je podklad kompatibilný s naším lepidlom, RubberCoverTM EPDM sa môže použiť prakticky pre akúkoľvek novú alebo existujúcu plochú strechu.

Zvládnete to aj sami …