Príslušenstvo

UltraPly TPO

Spoločnosť Firestone ako líder v oblasti strešných systémov TPO dodáva kompletný sortiment príslušenstva UltraPly™ TPO, ktoré spĺňa požiadavky rôznych strešných aplikácií a druhov montáže.

Lemovanie

Firestone UltraPly™ detailová fólia je nevystužená syntetická membrána vyrobená z termoplastického polyolefínu, navrhnutá na lemovanie strešných prvkov (prestupy, T-spoje a rohy), pri ktorých nie je vhodné použitie vystuženej membrány a tvaroviek.

Firestone UltraPly™ TPO vnútorný/vonkajší prefabrikovaný roh sa používajú na lemovanie vnútorných a vonkajších rohov a na lemovanie hranatých prestupov.

Firestone UltraPly™ TPO prestupové tvarovky potrubia sa používajú na olemovanie okrúhlych prestupov.

Lepidlá a tesniace materiály

Firestone UltraPly™ TPO Bonding Adhesive je kontaktné lepidlo na báze rozpúšťadiel určené na lepenie membrány TPO na drevo, kov, murivo a iné vhodné podklady.

Firestone UltraPly™ TPO Cut Edge Sealant je zálievkový tmel na báze polyméru, ktorý sa používa na utesnenie všetkých strihaných okrajov membrány UltraPly™ TPO.

Firestone UltraPly™ Water-Block Sealant je tmel na báze butylu, ktorý sa používa na realizáciu vodotesných spojov.

Firestone Univerzálny tmel je biely mimoriadne kvalitný tmel, ktorý sa používa na utesnenie všetkých strihaných okrajov membrány UltraPly™ TPO a ako univerzálny tesniaci prostriedok.

Ostatné príslušenstvo

Firestone TPO pochôdzne rohože májú protišmykový textúrovaný povrch a používa sa ako ochrana TPO membrán v oblastiach, kde sa pravidelne chodí.

Firestone TPO Poplastovaný plech je vyrobený z pozinkovaného plechu, ktorý je poplastovaný hrubou vrstvou TPO membrány, ktorá je z výroby pozinkovaná a používa sa ako komponent na lemovanie. Plechy majú rozmery 1,22 x 3,05 m.

Viac príslušenstva

doplníme čoskoro