Rodinné domy

RubberCover™ EPDM

Izolácia strechy je jedným z kľúčových komponentov vašej stavby. Tepelná izolácia sa stará o váš tepelný komfort, kdežto hydroizolácia je skutočne prvou obrannou líniou proti matke prírode a hrá dôležitú úlohu pri ochrane toho, čo je pre vás dôležité: vaše cenné veci a predovšetkým vašu rodinu alebo vaše podnikanie. Hydroizolácia novej strechy, či už oprava plochej, alebo rovnej strechy systémom Firestone RubberCover EPDM nikdy nebola jednoduchšia.

Firestone RubberCover EPDM je vysoko kvalitný strešný systém navrhnutý špeciálne na izoláciu malých plochých striech na rodinných domoch. Je kompatibilný so širokou škálou podkladov, takže je ideálny tak pre novostavby ako aj rekonštrukcie. V prípade zatekania starších striech pokrytých krytinami ako IPA, bitumen, ktoré sa každú chvíľu opravujú novou vrstvou je RubberCover EPDM ideálne riešenie. Jednoducho môžete náš strešný systém aplikovať na existujúcu strešnú krytinu bez odstraňovania pôvodnej.

Izolačný systém pozostáva z vysokokvalitných gumových membrán Firestone RubberCover EPDM s minimálnou životnosťou 50 rokov. Jeho inštalácia je rýchla a jednoduchá, nevyžaduje si veľa príslušenstva ani použitie plameňa. Poskytuje jedinečnú kombináciu funkcií a výhod.