Opravy plechových
krytín

RubberCover™ EPDM

Plechové krytiny sú ľahké, majú dobré protipožiarne charakteristiky, sú populárnou alternatívou k hydroizolačným fóliám a navyše, keď sú prevedené správne, ponúkajú taktiež dlhodobé riešenie prekrytia budov. Jednou veľkou nevýhodou avšak je, že musia byť prevedené skúsenými klampiarmi, lebo v prípade poruchy je ich oprava náročná tak časovo ako aj finančne.

Spoločnosť Vistaco ponúka v rade profesionálnych systémových riešení aj systém zaizolovania netesnosti už existujúcich plechových krytín ako alternatíva k oprave tradičným klampiarskym spôsobom. Jedná sa o patentovaný systém spoločnosti Firestone pre opravy plechových krytín.

Hlavnou súčasťou systému je fólia Firestone RubberCoverTM EPDM, ktorá poskytuje vynikajúcu stálosť aj v tých najnáročnejších podmienkach. Jej flexibilita a elasticita až do 300% jej umožňujú prispôsobiť sa akémukoľvek pohybu budovy. Fólia RubberCoverTM EPDM v spojení so systémom QuickSeam poskytuje vodotesné riešenie pri oprave porúch a defektov plechových krytín. Systém má vynikajúcu priľnavosť k rôznym substrátom vrátane kovu.

Detaily, ako sú žľaby, okraje strechy, prestupy atď., môžu byť zaizolované pomocou RubberCoverTM EPDM a produktov QuickSeam.

Pred a po:

Referencie:

ProLogis, Beijing

ProLogis, Tianjin

Volkswagen, Dalian

INTEL, Chengdu